Wczytuję dane...
Model: M5064
Realizacja zamówienia: wysyłka w ciągu 24 godzin
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Producent: Moon Glow

Farba do twarzy i ciała Neon 12ml Glow in the Dark

Cena dotyczy 1szt, po zakupie napisz który mamy wysłać.

Dostępne kolory: różowy, żółty, pomarańczowy, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony, transparentny.

Pojemność: 12 ml

Stwórz oszałamiające efekty na twarzy i ciele, które świecą w ciemności! Jasne, neonowe w naturalnym oświetleniu, nasze farby emitują własną poświatę po naładowaniu dowolnym źródłem światła. Odporna na rozmazywanie formuła zapewnia, że ​​Twoje projekty wytrzymają całą noc! Idealny do klubów, imprez, festiwali, sportów UV, występów scenicznych i gdziekolwiek indziej.

Jak używać:
Usuń końcówkę folii. Nakładaj na skórę za pomocą palców, pędzla lub gąbki. Unikać kontaktu z oczami. Dodaj więcej warstw (po wyschnięciu), aby zwiększyć efekt. Ładuj za pomocą dowolnego źródła światła po aplikacji (użyj światła UV / Blacklight do "super ładowania", aby uzyskać natychmiastowy efekt). Im dłużej ładujesz, tym intensywniejszy efekt. Farba ta reaguje również jasno w bezpośrednim oddziaływaniu na oświetlenie UV. Po użyciu usuń po prostu mydłem i wodą.
Należy pamiętać, że świecenie jest najlepiej widoczne w ciemnych warunkach, a światło otoczenia może zniwelować efekt. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się grubą aplikację.

Posiadają certyfikat kosmetyczny i są zgodne z EU1223 / 2009 i nie są testowane na zwierzętach.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...