Wczytuję dane...
Model: PTS7
Realizacja zamówienia: wysyłka w ciągu 24 godzin
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: Pentel

Unikatowy zestaw dla osób nie mogących zaspokoić swojego kreatywnego ego.

Zawiera kompletny pakiet narzędzi, który pozwoli Ci stworzyć własną, niepowtarzalną torbę. Postaw na niczym nie skrempowaną indywidualność i dopasowany do użytkownika przekaz.

W skład zestawu wchodzi:

- 7 pasteli w wyrazistych kolorach. Ich kremowa konsystencja ułatwia aplikowanie na materiał (sugerujemy ten naturalny). Jak to zrobić najlepiej? Nałóż kolor, intensywnie wcierając go w materiał, ale tak by nie wyjść poza szablon. Ten wcześniej wsuwamy pod tkaninę (można najpierw dodatkowo usztywnić go za pomocą podkładki) i spinamy klamrami, aby materiał był stabilny. W razie projektu, w którym kolory się przenikają, można rozetrzeć je chusteczką. Przykrywamy wzór papierem i utrwalamy żelazkiem, dociskając lekko, ale bez przesuwania żelazka, aby nie naruszyć grafiki. Rysunek pozostaje wyrazisty, a materiał nadal posiada swoją fakturę (nie robi się nieprzyjemnie sztywny).

- Długopis żelowy do tkanin BN15 czarny

Niezatąpiony przy konturowaniu i sprawnym dodawaniu detali. Jego trwały, wodoodporny tusz pigmentowy wyróżnia się soczystą barwą o wyjątkowo mocnym kontraście. Dzięki temu idealnie nadaje się do kontrastowania z jasnymi materiałami. Jest również wyjątkowo odporny na pranie i prasowanie!

- Torba bawełniana w kolorze ecru

Klasyczna (wręcz retro!) a przy tym pojemna i wygodna. No i stanowi doskonałą bazę pod wymyślne zdobienia!

- 4 gotowe szablony z alfabetem Dzięki nim łatwo i przyjemnie można stworzyć napisy na torbie czy koszulce. Gotowe litery, cyfry, znaki interpunkcyjne to baza. Szablony po podłożeniu pod materiał przebijają, są dobrze widoczne, co ułatwia pracę nad hasłami.

Na pudełku znajdują się też przykładowe hasła, zainspirowane aktualnymi trendami – gotowe do użycia!

Polecamy