Wczytuję dane...

Produkty Przyklej-Odklej-Przeklej

Nanoszenie aplikacji i borderów na ścianę, czy jakąkolwiek inną, gładką powierzchnię, to zajęcie łatwe i przyjemne. Nieprawdopodobne, że kilka aplikacji może zmienić pokój dziecka nie do poznania, nadać mu charakteru i wyjątkowego wyglądu. A wszystko dosłownie w kilka chwil. Wystarczy odkleić produkt od oryginalnego arkusza i przykleić w dowolnie wybranym miejscu.            
 
Oferowane przez nas produkty można przekleić w nowe miejsce. Stąd też nazwa "Przyklej - Odklej". Można je również przechowywać na oryginalnych arkuszach i wracać do nich kiedy przyjdzie na to ochota lub odbowiednia pora (tu spełniają się idealnie wzory sezonowe).

Przeklejona dekoracja nie zostawia żadnych śladów ani smug na powierzchni. Nie niszczy ściany, nie powoduje odpadania czy odklejania się farby. Dzięki najnowszej technologii przywiera jedynie do gładkiej płaszczyzny, dzięki czemu może być wielokrotnie używana.

Dekoracje można przyklejać zarówno na ściany (nie zalecamy używania produktów na ścianach świeżo pomalowanych farbą lateksową. Powinny upłynąć min. 2-3 tygodnie aby można było ich użyć bez obawy o efekt końcowy), meble, szyby, drzwi, kafelki, czy nawet samochody. Dzięki nim każde pomieszczenie nabiera niepowtarzalnego charakteru. A co najważniejsze, w każdej chwili dekorację można zastąpić nowymi wzorami sprawiając swojemu wyjątkowemu dziecku wyjątkową niespodziankę.

Gdzie mogę przykleić aplikacje?

Naklejki można przykleić do każdej gładkiej, czystej i suchej powierzchni. To mogą być meble, akcesoria, lodówka, zewnętrzna obudowa laptopa, samochody, lustra i wiele innych miejsc, które przyjdą do głowy. Na świeżo malowanych ścianach naklejki można nanosić po upływie min. 10-15dni od pomalowania. Aplikacje nie będą się dobrze trzymały na powierzchniach mocno porowatych. Nie zaleca się również przyklejania produktu do tkanin i materiałów, oraz pojemnikach mytych w zmywarkach i podgrzewanych w mikrofalówkach.

Czy naklejki na ściane po ich zdjęciu zostawiają ślady na malowanej powierzchni?

Naklejki nie pozostawiają na powierzchni najmniejszych śladów ani zabrudzeń. Mogą być swobodnie przeklejane z miejsca na miejsce bez obawy o jakiekolwiek ślady po ich użyciu.

Czy oferowane produkty mogą być użyte ponownie?
Tak, wszystkie nasze produkty są wielokrotnego użytku. Przylegają idealnie do wybranej, gładkiej powierzchni skąd w bardzo prosty sposób można je odkleić i umieścić w innym miejscu. Nie pozostawiają śladów i zabrudzeń.